Oferta

Opcja A) Wynajmujemy sprzęt kajakowy. Posiadamy markowy sprzęt VISTA PERCEPTION, kajaki poliestrowe, oraz kajaki Balou pod wynajem. Od sezonu 2012 posiadamy również kajaki "jedynki"

Opcja B) Organizujemy spływy indywidualne, integracyjne dla firm. Wystarczy : określić trasę, miejsce startu i zakończenia spływu, dzień rozpoczęcia i zakończenia  oraz ilość kajaków. My dostarczymy sprzęt pod wskazane miejsce oraz go odbierzemy po zakończeniu spływu. Z uwagi na nasze doświadczenie  będziemy polecać Państwu znane i sprawdzone miejsca startu oraz zakończenia spływu.
Z racji iż posiadamy samochody do transportu ludzi to w miarę potrzeb przewozimy na start i odbieramy z mety- również bagaże.

W naszej bazie sprzętowej znajdą Państwo doskonałe kajaki polietylenowe Sprinter!- posiadają wygodne siedziska - wysokie, składane tak aby można było łatwo załadować bagaże do kajaka, wygodny mapnik na dziobie, wysoka burta zapewniające jeszcze większe bezpieczeństwo oraz konstrukcja siedzeń umożliwiająca bezpieczne włożenie wioseł. Aby jeszcze bardziej spływ kajakowy był dla Państwa komfortowy w naszej ofercie wynajmu znajdziecie worki wodoszczelne, dzięki którym unikniecie Państwo zamoczenia rzeczy zabranych na spływ oraz bardzo wygodne i praktyczne etui chroniące telefony komórkowe. Worki wyprodukowane przez firmę Aquarius o pojemności 59 oraz 30 litrów.

Na naszym polu namiotowym istnieje możliwość pozostawienia Pieska w specjalnie przygotowanym kojcu na czas spływu. Nie ograniczaj się zabierz swojego pupila na wyprawę!