Aby zapewnić naszym gościom poczucie prywatności i przestrzeń, oddajemy do Państwa dyspozycji 55 miejsc noclegowych w czterech budynkach: W budynku głównym na parterze znajduje się elegancka jadalnia z barem oraz kuchnia. Na pierwszym piętrze do dyspozycji gości są 4 pokoje ( 3-4 osobowe z łazienkami), zapewniające komfortowy pobyt 15 osobom. W budynku wozowni na poddaszu znajdują się 4 pokoje (2, 3, 4 i 6 osobowy) – dla 15 osób. Wygodne i przestrzenne, wyposażone w pojedyncze łóżka oraz TV. Na poddaszu stajni znajdują się 2 pokoje 3-ososbowe ze wspólną łazienką i aneksem kuchennym. Budynek zwany przez nas domkiem to właściwie murowany dom, w którym może zamieszkać 17-20 osób. Ma dwie części z osobnymi wejściami. Pierwsza część składa się z dwóch pokoi, jeden przechodni oraz łazienki z prysznicem i wc. Część druga jest dwupiętrowa i większa. Znajdują się tam 4 pokoje (w trzech z nich po jednym piętrowym łóżku) i 2 łazienki z wc.

Gwarantujemy   rewelacyjne, przyrządzane na miejscu domowe posiłki, podawane w miłym wnętrzu sali jadalnej bądź przy grillu. Menu oraz pory posiłków są na życzenie gości dostosowywane do indywidualnych potrzeb.

Nasza elegancka sala jadalna z barem nadaje się  świetnie na organizację rodzinnej rocznicy, imprezy okolicznościowej ( komunii, chrztu, małego wesela ). Gwarantujemy wyśmienite potrawy kuchni staropolskiej i profesjonalny serwis.

Pensjonat Landau, wraz z otaczającymi go terenami, jest też idealnym miejscem do organizacji imprez integracyjnych.