Rancho Margaritta

Do dyspozycji gości jest tu drewniany, nowo wybudowany dom z tarasem, komfortowo wykończony, z klimatyzacją. W domu zaś czeka na Państwa:

- Duży salon z częścią wypoczynkową (rozkładany komplet wypoczynkowy, dwa fotele, Telewizor LCD, video, DVD, wieża hi-fi, kominek - opał na miejscu wliczony w cenę), częścią jadalną (duży stół rozkładany 6 krzesłami),

- Salon oddzielony od kuchni barkiem ze stołkami barowymi.

- Kuchnia w pełni wyposażona (zastawa kuchenna, piec z piekarnikiem i rożnem, express do kawy, kuchenka mikrofalowa, toster, lodówka).

- Dwa pokoje - sypialnie, oraz łazienka z WC i prysznicem, wyposażona w pralkę, przedpokój z dużą zabudowaną szafą.

Przy domu znajduje się duże oczko wodne z fontanną, basen otwarty, dla dzieci nad stawem domek na drzewie. altany ze stołami i fotelami, duży murowany grill, kaskada wodna, wiatrak, wędzarnia, suszarnia na grzyby i owoce, tenis stołowy, rowery, jest też możliwość wypożyczenia quadów i sprzętu sportowego. Posiadamy również bryczkę konną 6-cio osobową a piękna okolica zachęca do przejażdżek.

W odległości 80 m od domu znajduje się duży staw ok. 0,8 ha (możliwość kąpieli, łowienia ryb).
Do dyspozycji łódź rybacka pontonowa czteroosobowa, wędki.

Jest też wiata na trzy samochody i parking, Teren ogrodzony, monitorowany. 
Całość posesji otoczona jest lasami. Wspaniałe miejsca na spacery, zbieranie jagód, grzybów. W odległości 20 minut wolnego spaceru w lesie piękne i czyste jeziorko w którym można się kąpać.