W naszej ofercie m.in.: pole namiotowe, organizacja spływów kajakowych, posiłki. Atrakcyjne ceny czynią nas najtańszym polem namiotowym w Szwecji z zachowaniem wysokiego standardu sanitarnego. Nasze pole namiotowe jest w stanie pomieścić do stu osób. Na terenie pola namiotowego znajduje się również odpłatny parking, jest też możliwość postawienia przyczepy kempingowej. Do dyspozycji gości jest węzeł sanitarny o wysokim standardzie: 2 natryski z ciepłą wodą, 2 toalety, umywalki. Na polu namiotowym "Nad zatoczką" mają Państwo możliwość biesiadowania przy ogniskach. 

Profesjonalną obsługą spływów zajmuje się firma Splywajcie.pl, której baza sprzętowa znajduje się na naszym polu. Oferowane kajaki są nowoczesne, stabilne i bardzo wygodne. Z miejsca noclegu mogą Państwo wyruszyć na przepiękną przygodę rzeką Piławą czy pobliską Dobrzycą i Rurzycą. Krystalicznie czysta woda i przepiękne krajobrazy na długo pozostają w pamięci.

Po trudach spływu pożywić się też można domowymi daniami, w tym polecamy: kopytka, pierogi, jajecznicę, placki ziemniaczane, flaczki, zupę gulaszową, naleśniki. Na życzenie gości możemy przygotować obiad zgodnie z ustalonym menu.