LOBO Export-Import

Przetwórstwo owoców i runa leśnego

W ciągu roku oferujemy specjalnie wyselekcjonowane świeże owoce oraz sporządzone z nich najwyższej klasy mrożonki. Potwierdzeniem jakości naszych wyrobów są przyznane certyfikaty jakości produkcji honorowane na całym świecie: IFS oraz BRC. Dlatego jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom. Dlatego nasze produkty kupowane są przez naszych klientów w klasie I lub klasie extra . Naszym atutem jest również to, że posiadamy owoce ze sprawdzonych i monitorowanych plantacji. W zależności od kapryśności matki natury są to: truskawki, czarne porzeczki, czerwone porzeczki, maliny, jagody, wiśnie i rabarbar.

W naszej ofercie znajdują się również grzyby, pochodzące z terenów czystych ekologicznie. Oferujemy grzyby świeże, mrożone, suszone ,blanszowane, krojone: kurkę, borowika, podgrzybka, kolczaka, sarniaka.

Usługi

Wykonujemy usługi mrożenia (na tunelach azotowych) i składowania towarów. Oferujemy mroźnie o powierzchni ponad 2000 m3 ze stałym monitoringiem temperatur i wilgotności w obiektach chronionych 24 godz. na dobę.

Otwarci jesteśmy również na inne rodzaje współpracy, zapewniając ze swojej strony fachowość, wykwalifikowanych pracowników oraz długoletnią rzetelność handlową i doświadczenie.