Bobrowa Przystań

Zapraszając Państwa do Bobrowej przystani proponujemy dwa nowe, luksusowo urządzone, przestronne, całoroczne apartamenty, położone na 2500 m2 terenu, wśród lasów i jezior w bezpośredniej bliskości rzeki Piławy.
 

APARTAMENT NR 1 – na parterze duży salon (TV, DVD, żeliwny kominek typu koza), aneks kuchenny bogato wyposażony. Ogrzewanie całoroczne. Na piętrze mieszczą się 2 sypialnie oraz łazienka. W jednej sypialni są 2 pojedyncze łóżka, w drugiej natomiast 1 podwójne. W salonie znajduje się rozkładana sofa, z dodatkowymi miejscami do spania. W apartamencie tym może wypoczywać do 6 osób. Znaczącym atrybutem tego apartamentu jest duży drewniany taras – wyposażony w stół, ławy oraz leżaki, z widokiem na rzekę i bezpośrednim zejściem do niej oraz miejsce na ognisko.
 

APARTAMENT NR 2 – nieco mniejszy od apartamentu nr 1. Na parterze duży salon (TV, DVD, żeliwny kominek typu koza), aneks kuchenny bogato wyposażony. Ogrzewanie całoroczne. Na piętrze mieszczą się 2 sypialnie oraz łazienka. W obu pokojach są po 2 pojedyncze łóżka. W salonie znajduje się rozkładana sofa, z dodatkowymi miejscami do spania. W apartamencie tym może również  wypoczywać do 6 osób